Oktobra pasūtījums 1


Oktobra pasūtījumu forma

(skaties te!)

Pasūtījums vaļā līdz svētdienai, 11. oktobrim, plkst. 21.00;
Apmaksa līdz pirmdienai, 12. oktobrim;
Saņemšana plānota pēc pirmdienas, 19. oktobra.

Ir sācies klusais veļu laiks — laiks pārdomām, ieiešanai sevī, kontaktam ar senčiem — gan dzīviem, gan aizsaulē aizgājušiem.
Arī Ražas novākšanas laiks.
Eicēni un Kaņepītes lielāko daļu tīrumu jau nokūluši, bet darbs vēl rit pilnā sparā.
Eicēniem pāris produkti ir atpakaļ ierindā, daudzi vēl gaida rindu dzirnavās.
Ragāres jau pagatavojušas jauno garšaugu maisījumu.
Kalna Rēķiem ir jaunās ražas svaigi spiestā Bio rapšu eļļa. Es to jau lietoju pāris gadus, kvalitāte un garša tai ir laba, turklāt pa šiem gadiem vēl nav apnikusi. Iesaku! Tā lieliski noder arī rīta ķermeņa higiēnas procedūrām — piemēram, ikrīta mutes skalošanai.
Arī Jaunieviņas talkā cidoniju ražu novākuši — būs gan sīrups, gan cidoniju sukādes, arī liepziedu tēja. Iepakojums 20 g šķiet mazs, bet tas ir parastais tējas paciņas izmērs, jo tēja ļoti viegla.

Produktu jaunumi:

 • Lazdu riekstiem nokritusi cena!!! Tagad 26 eiro, bija 30! Par to patiess prieks!
 • Čia sēklas ir kļuvušas jūtami lētākas — tagad 13.00 €/kg (bija 15.80).
 • Baltai kvinojai arī cena ir samazināta.
 • Citas lietas ir kļuvušas nedaudz dārgākas, rozīnes — stipri dārgākas.
 • Būs vairāki jauni produkti — visi, kā jau pierasts, ir Bio, sertificēti Igaunijā: Mandeļu skaidiņas, kakao sviests, kakao pulveris (Raw), jasmīna rīsi.

Izmaiņas piegādē:

 • Weledas veikalos: Bezmaksas piegāde ir pasūtījumiem virs 30€, savādāk jāpiemaksā 1€.
 • Tāpat vairs nav iespējama paciņu saņemšana Weledas veikaliņā centrā, Upīša ielā. (jaunas vietas ieteikumi joprojām tiek laipni gaidīti.)
 • Bet — ir sekmīgi uzsākta sadarbība ar Omnivas pakomātu tīklu. Standarta piegāde uz pakomātiem — 2 eiro, ar kurjeru mājās — 5 eiro. (Omnivas 2. zona: Rīgas rajons (līdz 2009. gadam), Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Sigulda, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils; Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas pag., Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov., Siguldas nov., Stopiņu nov.)

Lai labs oktobris!


Atbildēt

One thought on “Oktobra pasūtījums

 • Daiga

  Labdien, Sandra! Esmu rupjmaizes cepēja no Ikšķiles, tāpēc mani interesē sēklu cenas!!! Kur es varu to apskatīties??? Man interesē lobītas ķirbju, saulespuķu seklas, kā arī magones, sezams un arī visāda veida klijas un ķimenes. Būšu pateicīga, ja uz manu E-pastu [email protected] atsūtīsiet cenu lapu, lai varu izdarīt pasūtījumu līdz 11.10. Daiga Lejiņa. Mob.29137977