Kā tas notiek?


Jau ilgāku laiku (precīzāk — jau no 2009. gada) kopā ar draugiem un klientiem  pasūtu dažādus riekstus, žāvētus augļus un citus gardumus. Vairums no tiem ir bioloģiski audzēti. Šos produktus savulaik varēja nopirkt Ekovirtuvē, bet arī tagad, pēc Ekovirtuves beigām, turpinu riekstu piegādi individuāliem pasūtītājiem.
Kā tas strādā? Kā pievienoties riekstu pirkšanas “pulciņam”?

  1. Piereģistrē savu adresi šeit: (Adreses forma)
  2. Reizi mēnesī, (parasti mēneša sākumā) sagatavoju jaunu piedāvājumu un izsūtu to visiem reģistrētajiem interesentiem uz e-pastu. Publicēju arī sociālajos tīklos.
  3. Dažu dienu laikā cilvēki pasūta sev vēlamos produktus – aizpildot formu (arī šis tiks nosūtīts e-pastā). Pasūtījuma apjoms, cena tiek sarēķinātas un nosūtītas automātiski.
  4. Cilvēks apmaksā savu pasūtījumu ar pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu. (Jā, tā ir priekšapmaksa.)
  5. Apkopoju pasūtījumus un sagādāju produktus lielos iepakojumos no vairumtirgotājiem un/vai ražotājiem. Kad lielie maisi ir saņemti, tos atveram un sakomplektēju katra cilvēka pasūtījumu.
  6. Kad visi pasūtījumi ir sakomplektēti, dodu ziņu pasūtītājiem, ka var nākt pakaļ savai paciņai norādītajā piegādes vietā. Parasti tā ir viena nedēļa (vai mazliet vairāk) no pasūtījuma brīža.
  7. Priecājamies un baudām garšīgos riekstus!

Produktu klāstā ir dažādi rieksti, žāvēti augļi, milti, miltu izstrādājumi, eļļa, kosmētikas produkti. Bet, tā kā sāku ar riekstiem, tad joprojām šo saucam par “riekstu” pulciņu. Līdz 12018 gada martam strādāju kā pašnodarbinātā, un 2018. gada 8. martā ir dzimšanas diena manam dibinātajām uzņēmumam “SIA Riekstotāji”! 🙂

Ja vēlies pievienoties šim “riekstotāju” pulciņam – ieraksti šeit savu informāciju: Adreses forma