Riekstojam līdz SETDIENAI 11. februārim 24:00


Riekstojam februārī!
>>>>>|||||<<<<<

Riekstotāju labumi pasūtīšanai atvērti līdz SESTDIENAI 21. februārim 24:00!

Šoreiz pārdomas par to, kā balsojam ar savu maciņu. Vai atbalstām savējos?

Katru reizi, kad izdarām savu izvēli par kaut ko maksāt, mēs balsojam.

Mēs balsojam, lai tie, kuri ar šo lietu nodarbojas varētu tā turpināt.

Kad ejam uz Tiešās pirkšanas pulciņu pēc mūzu zemkopju sarūpētiem labumiem, tad vistiešākajā veidā sakām viņiem paldies un viņi var nodarboties ar savu darbu – kopt zemi ar bioloģiskām metodēm, kas ir sarežģītāk par industrializēto lauksaimniecību, bet daudz labāk mums un videi.

Kad ejam uz Lielveikalu, tad balsojam, lai šis lielveikals pastāvētu, lai tas ražotājs, kura preci nopērkam, to ražotu.

Klientu izvēle ir vislielākais spēks blakus valsts regulējošiem mehānismiem.

Saku Jums personīgu milzīgu paldies, ka esiet pasūtījuši Riekstotāju labumus, tas vistiešākā veidā ļauj man darboties šajā lauciņā un samaksāt arī ar darbošanos saistītos rēķinus!

Piekto daļu (21%) no katra pasūtījuma esmu pārskaitījusi valstij kā pievienotās vērtības nodokli, pa tiešo vai caur piegādātājiem kā priekšnodokli, bet visvairāk Jūsu naudu esmu pārskaitījusi par produktiem:

par Latvijā augušiem produktiem 16-25%, kā kuru mēnesi

par ārzemju gardumiem 75-84%. (Visi rieksti, žāvētie augļi nāk no Igaunijas, kur sapulcējušies no visdažādākajām pasaules malām – pasūtījumu formā var redzēt).

Tātad lielāko daļu esam izvēlējušies ārzemēs radītus labumus.

Mana vēlme, cerība ir paplašināt mūsu pašu zemē radīto produktu klāstu, lai nauda paliktu mūsu zemē. Latvijas kvinoja pasūtāma jau daudzus mēnešus, janvārī pievienoju Kaņepju audzētājus un priežu čiekuru sukādes, tagad februārī pievienoju Latvijā audzētu amarantu.  Apraksts te: http://riekstotaji.lv/slavas-dziesmas-amarantam-un-ta-ellai/.

Izvēle, pasūtīt Latvijas labumus, protams, ir Jūsu ziņā..:)

Mana pārliecība ir tāda, ka 80% ikdienas maltītē vajadzētu būt mūsu zemē augušiem produktiem un 20% varētu būt importa – visvisādi brīnumi un našķi, jo dzīvei baudu arī vēlamies un VAJAG..:)

Vai Tu domā līdzīgi? Vai Tev tā sanāk?

Ja saskaitu kilogramus, nevis naudu, tad Latvijas produktu īpatsvars ir lielāks — 25-30%, jo Eicēnu un Kaņepīšu graudaugi ir salīdzinoši stipri stipri lētāki par riekstiem.:)

>>>>>|||||<<<<<

Riekstošanas jaunumi:

  • Cenas pamatā tādas kā janvārī, izņemot Indijas riekstus, kuriem bija akcija.
  • Ciedru rieksti no Sibīrijas, kuri nav bioloģiski sertificēti, bet ir tūliņ pēc izlobīšanas ievalcēti vakuumā, lai mazāk oksidētos vērtīgās eļļas.
  • Eksotiski jaunumi – kakao pupiņas, ko var izmantot kā uzkodu enerģijai. Pēc klientu lūguma pievienoju Asaī palmas ogu pulveri.
  • Lucerna diedzēšanai – jo tagad īstais laiks diedzēšanai!!!  Te apraksts graudu, pākšaugu diedzēšanai : http://riekstotaji.lv/diedzesana-isa-pamaciba/
  •  Amarants – izlasīju aprakstu par to, ka tā sastāvā ir 18 no 20 aminoskābēm, skvalēns un vitamīns E tokotrienola formā un organisma veselībai nepieciešamās minerālvielas — tiešām ļoti vērtīgs produkts, lai to ieviestu ikdienas ēdienkartē, īpaši veģetārieši. 

Lai labi garšotu, te Amaranta gatavošanas recepte: http://riekstotaji.lv/amaranta-spekputras-recepte-santas-amanes-recepte/

Pasūtīšana līdz sestdienai 11. februārim 24:00.

Apmaksa līdz pirmdienai  13. februārim.

Saņemšanu plānoju pēc 21. februāra, Tiešai pirkšanai 20. februārī.

 

Pasūtījumu forma: http://riekstotaji.lv/pasutijumu-forma/

  • Pēc pasūtījuma veikšanas sarēķinātā summa automātiski tiks nosūtīta uz e-pastu.
  • Ja automāti mūs pievils vai būs labojamas kļūdas, pārrēķināšu ar roku.
  • Ja ir palikušas kādas „astes“ no iepriekšējiem mēnešiem, lūdzu ieraksti to ailītē „Vieta brīvai izpausmei“. Turpat ieraksti arī adresi, ja sūti uz pakomātiem vai mājām.

 

Lai priecīgi!

Sandra Stabinge

29259942

>>>>>|||||<<<<<

>>>>>|||||<<<<<

Zemāk informācija skaidrībai kas un kāpēc.

Esmu pašnodarbinātā, noliktava fasēšanai atrodas Ķekavā, dzīvoju Ikšķilē. Produktus cenšos visus gādāt svaigus. Latvijas produktus sūtu tik, cik esiet pasūtījuši, cepumus Labā virtuve cep tieši tik, cik prasīts, jo tiem nav uzlabotāji un visgardākie tie ir svaigi. Tādēļ arī ir lūgums Jums ievērot pasūtīšanas termiņus, jo Riekstotāju sortimentā iekļauju produktus, kuri ir bioloģiski audzēti un pēc iespējas cenšos atbalstīt Latvijas audzētājus, īpaši bioloģiskos.

Rieksti, žāvētie augļi un sēkliņas ir bioloģiski sertificēti Igaunijā

Paldies Jums, ka esiet uzticējušies tam ko es daru un pasūtījuši jau šos daudzos gadus!

Es Latvijā sertifikāciju Riekstiem pagaidām neesmu nokārtojusi, jo:

1.2016. gada maijā un jūnijā aptaujāju klientus, un atbilde bija pārliecinošs, nē, ka nevajag to darīt. tas prasa papildus darba laiku pie papīriem un datora. jau tā sanāk daudz laika pavadīt, lai izdarītu pamatdarbu, un nakts stundās vairs nespēju un nevēlos strādāt…..

2. Ja algotu cilvēku, kas šo papīru pildīšanas darbiņu paveiktu, tas sadārdzinātu cenas.

3. Produkti no šīs darbības labāki nekļūtu… visu šo laiku Jūs esat uzticējušies tam, ko es daru, un esmu uzticējusies Jums un piegādātāju godaprātam.

4. Personīgi, man ir liels prieks, ka Latvijā ražoto preču skaits palielinās – tas nozīmē, ka vairāk nauda paliek mūsu pašu ļaudīm, mazāk aizplūst uz svešām zemēm… Paldies, ka Jūs šo būtisko aspektu saprotat un atbalstāt!

5. Ikšķiles Brīvajā skolā mēs uzsākām skolas dārza sertifikācijas procesu. Skolas dārza veidošana un kopšanas ir otra lieta, ko daru, to īso brīdi starp Riekstošanām..:).

(Tas vēl viens iemesls, kāpēc man nav ne laika ne patikšanas papīriem… — es labāk kaut ko ar bērniem kopā iesēju vai apkopju, jo dienā ir 24 stundas…:)

Pie katra produkta rakstu, kurā valstī tas ir audzēts, vairāki ir arī no Ķīnas. Nesen ceļoja filma, par to, ka Ķīnā Bio sertifikācija nav īpaši uzticama. Pati neesmu Ķīnā bijusi un audzētājus satikusi, atliek tikai uzticēties. Piegādātājs, no kura pasūtām produktus ir saņēmis BRC kvalitātes sertifikātu: viņi no katra konteinera ar linsēklām, saulespuķēm, kaņepju sēklām un citiem produktiem ņem analīzes 20 vietās un sūta uz laboratoriju, lai pārbaudītu, vai kvalitāte atbilst standartiem. Arī Igaunijā ir kvalitātes kontroles persona.

Jau sen meklēju Latvijā audzētas bio linsēklas. Man izdevās atrast saimniecību Krāslavas novadā, kur audzē Linsēklas un Kaņepju sēklas, ar saimnieku izrunājos, viņš pesticīdus nelieto, bet agrāk minerālmēslus gan ir lietojis. Kaņepju lauka auglībai viņš iear zemē kaņepju stiebrus un domā arī par tauriņziežu audzēšanu, lai varētu saimniekot bioloģiski. Saimniecībā cep arī maizi.

Šis ir labākais, ko šobrīd esmu atradusi — mums ir izvēle, kam uzticēties — Ķīnas produktam ar Bio un BRC sertifikātu, kurš vests tūkstošiem kilometru, vai mūsu zemē audzētām, bez Bio sertifikāta. 🙂 janvārī, gan jau saimnieka apcirkņi tukši — palicis tikai sēklai.

Iepakojums. Vienīgais Riekstu iepakojums, kurš sadalās kompostā 60 C, ir cienastiņu trauciņš — no Bio kukurūzas cietes plastmasas.

Pārējais ir plastmasas iepakojums, man pašai nepatīk, ļoti :(. 

Papīrs nav piemērots (plūmes un citi žāvējumi pielips, produkti vairāk izkaltīs) un nav arī dabai īpaši draudzīgāks. Ja Jums ir zināms, kur reāli var sagādāt bio aizvalcējamus, riekstiem un žāvētiem augļiem piemērojamus, maisiņus, lūdzu dodiet ziņu! Kastītes nav piemērotas, jo aizņem pārāk daudz vietu, sūtīšanai un sapakošanai nebūs parocīgi. Paldies!

Par Riekstotāju un Dabas zirgu sadarbību: Riekstotājos darbojos es, esmu pašnodarbinātā un PVN maksātāja, Dabas Zirgos  — Līga, viņa strādā kā mikrouzņēmums. Līga ir izlēmusi, ka savu darbošanos produktu tirdzniecībā beigs. Pie viņas un zirgiem var braukt ciemos un pieteikties izjādei vai braucieniem pajūgā.

Gan Riekstotāji, gan Dabas zirgi ir 1 personas uzņēmējdarbība. Abas esam mazu bērnu mammas. Parastā biznesa vidē mēs būtu konkurentes, bet mēs sadarbojamies, tas atbilst mūsu dzīves un bio pārliecībai;  mums ir vienas pavisam nelielas noliktavas telpas Ķekavā, sadalījām sortimentu, lai varam izdarīt darba apjomu un lai Jums ir plašāka izvēle, sastādām fasēšanas grafiku, jo vienlaicīgi fasēt var tikai viena no mums; palīdzam viena otrai ar piegādēm un padomu.

Ja vēl kādu jautājumu neatbildēju, droši raksti un vaicā!

 

Atbildēt