Riekstojam līdz svētdienai 10. martam 21:00


Veseli Jūsmājās!

Riekstotāju labumi pasūtīšanai atvērti līdz svētdienai 10. martam 21:00!

Tikko atgriezos no Tantra jogas mācībām Dānijā – ikkatram Jums novēlu tik brīnumainu un dievišķu pieredzi!

Kā reklāmās mēdz rakstīt: pirms un pēc:

Pirms brauciena biju nonākusi līdz tādai saguruma robežai, kurai līmē birku “izdegšana”, biju pat saķērusi apkārtklejojošo vīrusu — nepietika spēka ar to veikli tikt galā.

Aizbraucu uz mācībām ar vēlmi sakārtot sevi un “uzlādēt baterijas”.

Tagad  – pēc mācībām:

Baterijas, protams, ir uzlādētas un turklāt esmu saņēmusi ļoti vērtīgas zināšanas, pieredzes, pat atklāsmes.
Jūtos spirgana, enerģijas un radošu ideju piepildīta!

Jūs — ikkatrs Riekstotājs esat brīnišķīgi ļaudis! Par to esmu pārliecinājusies daudzas jo daudzas reizes — kad esam kāda iemesla pēc kontaktējušies personīgi, tie ir bijuši ļoti piepildīti, uzlādējoši un abpusēji vērtīgi brīži!
Un sajūta, ka “nekādu nejaušību dzīve nav”. Šie gadījumi ir ļāvuši pieņemt pasaules dualitāti un dzīves ēnas puses kā pavisam dabisku un nepieciešamu parādību, lai notiktu attīstība, arī mūsu dvēseles attīstība.
Katrā “kreņķī” var ieraudzīt telpu attīstībai. Kad ieraugām un mācāmies, tad dzīve mainās, kļūst harmoniskāka un baudpilnāka. Un tas ir tas, ko Tantras mācībās saņemu — instrumentus, kā iet dvēseles attīstības ceļu apzināti, baudpilni un efektīvi. Jāpiebilst gan, ka esmu pašā šī ceļa sākumā.

Esmu ļoti pateicīga, ka Jūs esat tik fantastiski un ik mēnesi lasāt manas vēstules un pasūtat Riekstotāju labumus!!!

Šai pateicībai līdzi seko milzīga vēlme dalīties ar tiem dārgumiem, kurus mācībās saņēmu!!!! “Katliņš plūst pāri malām” 🙂

Vēstules ievadformāts ir par šauru – atceļoja doma par stāstu tikšanās reizē:
Otrdienā 19. martā 18:30 Ikšķiles Brīvās skolas pagalmā — Bio veikalā.

Var braukt jau no 17:00 — lai pietiek laiks mierīgi izpētīt veikala labumus.

Citādāka formāta tikšanās reize plānota
Sestdienā 23. martā 13:00 Kalnciema kvartālā sēklu maiņa un stāstījums, kādēļ svarīgi saglabāt mūsu senču lolotās sēklas, kāda tam saistība ar globāliem procesiem.

->>>|||<<<-

No sajūsmas par Tantra jogu 🙂 pie praktiskajām lietām par Riekstošanu martā:

 • Cenas šim un tam ir mainījušās:
  • vairāki dārgie produkti kļuvuši vēl dārgāki: Pistācijas, kakao Raw, goji, pekanrieksti
  • lētāki kļuvuši valrieksti, mandeļu šķēlītes, dzērvenes ar ābolu sulu, saulē kaltētie tomāti
 • Transhemp visi produkti tagad ir bioloģiski sertificētie – ievērtējiet!
 • Sonett veļas kopšanas līdzekļiem tikai martā atlaide -15%


Ikšķiles Brīvās skolas pagalmā bio veikalā IR iespēja iepirkties bez atktitumu vairošanas — 0 Waste.
Trešdienās 16:00-18:00.
Nāciet ar saviem traukiem!

Veikalā ir Riekstotāju labumi un vēl produkcija no  z/s “Kaņepītes”, “Ragāres”, “Priežkalnu” medus no Madonas, “Medotavas” medus no Tīnužiem, Kalna Rēķu rapšu eļļa – izlejamā, var nopirkt nedauz pamēģināšanai
Sonett mazgāšanas līdzekļi izlejamā traukā, var pasmaržot Cades hidrolātus utt.

Pasūtīšana līdz svētdienai 10. martam 21:00.

Apmaksa līdz pirmdienai 11. martam.

Saņemšanu plānoju pēc 18. marta. (Ja raiti ritēs fasēša, uz Dabas Dobi un Muki veikalu aizvedīšu jau agrāk, ziņošu)

Pasūtījumu forma: http://riekstotaji.lv/pasutijumu-forma/
 • Pēc pasūtījuma veikšanas sarēķinātā summa automātiski tiks nosūtīta uz e-pastu.
 • Ja automāti mūs pievils vai būs labojamas kļūdas, pārrēķināšu ar roku.
 • Ja ir palikušas kādas „astes“ no iepriekšējiem mēnešiem, lūdzu ieraksti to ailītē „Vieta brīvai izpausmei“. Turpat ieraksti arī adresi, ja sūti uz pakomātiem vai mājām.
 • Uzmanību!!! Robotiņš ir apmācīts pierēķināt 30 centus par mazajiem iepakojumiem – zem 0.3 kg !!!!! Ja sūtīsi 0.3 un vairāk tad iepakojums papildus nebūs.
 • Bio iepakojuma 2018. gada vasaras kompostēšanas eksperimenta rezultāti: Kukurūzas cietes maisiņš — pavisam sadalījies, PLA trauciņš — sadalījies daļēji.
 • Secinājums —  abi iepakojumi bioloģiski noārdās = labāki par plastmasu!!!
 • Tikai atceries, ka tos nedrīkst likt pie šķirotās plastmasas. 
Lai priecīgi un laimīgi!
Sandra Stabinge
29259942
P.S. Ja vēlies dzirdēt mūs LR1 Raidījumā “Ģimenes studija”   Mēs gatavojam pastinaka uzkodu, biešu plācenīšus, kartupeļu biezputru un stāstām par Ikšķiles Brīvo Skolu.

->>>|||<<<-
Zemāk informācija par Riekstošanu skaidrībai kas un kāpēc.
SIA “Riekstotāji” ir 1 personas uzņemējdarbība. Riekstotava (Tās es saucu noliktavu) atrodas Ikšķilē, kur dzīvoju kopā  trim vēl ne pārāk lieliem bērniem, tādēļ reizēm epastu atbildes uzrakstu pēc kāda laiciņa…:)

Produktus cenšos visus gādāt svaigus. Latvijas produktus sūtu tik, cik esiet pasūtījuši.

Ļoti lūdzu Jums ievērot pasūtīšanas termiņus, jo Riekstotāju sortimentā iekļauju produktus, kuri ir bioloģiski audzēti un pēc iespējas cenšos atbalstīt Latvijas audzētājus, īpaši bioloģiskos.
Rieksti, žāvētie augļi un sēkliņas ir bioloģiski sertificēti Igaunijā.
Paldies Jums, ka esiet uzticējušies tam ko es daru un pasūtījuši jau šos daudzos gadus!

Es Latvijā sertifikāciju Riekstiem esmu sākusi esmu kārtot 🙂 ….tomēr piespiedu sevi …… apnika skaidrot, kāpēc neesmu izdarījusi.  🙂 Pagaidām esmu procesā, un 0 Waste veikala veidošana un tantras mācības bija interesantākas par parīru rakstīšanu..:).
Ikšķiles Skolas dārza veidošana un kopšanas ir otra lieta, ko daru, to īso brīdi starp Riekstošanām..:). Tas vēl viens iemesls, kāpēc man nav ne laika, ne patikšanas papīriem… — es labāk kaut ko ar bērniem kopā iesēju vai apkopju, jo dienā ir 24 stundas…:)

Riekstotāju pasūtījuma formā pie katra produkta rakstu, kurā valstī tas ir audzēts, vairāki ir arī no Ķīnas. Reiz ceļoja filma, par to, ka Ķīnā Bio sertifikācija nav īpaši uzticama. Pati neesmu Ķīnā bijusi un audzētājus satikusi, atliek tikai uzticēties. Piegādātājs, no kura pasūtām produktus ir saņēmis BRC kvalitātes sertifikātu: viņi no katra konteinera ar linsēklām, saulespuķēm, kaņepju sēklām un citiem produktiem ņem analīzes 20 vietās un sūta uz laboratoriju, lai pārbaudītu, vai kvalitāte atbilst standartiem. Igaunijā ir darbinieks, kurš atbild par produktu kvalitātes kontroli.

Joprojām meklēju Latvijā audzētas bio linsēklas. Man izdevās atrast saimniecību Krāslavas novadā, kur audzē Linsēklas un Kaņepju sēklas, ar saimnieku izrunājos, viņš pesticīdus nelieto, bet agrāk minerālmēslus gan ir lietojis. (Tomēr kvalitāte sēklām dažreiz nebija tik laba kā mums gribējās un 2017. gadā rudenī neesmu sadarbību atsākusi)
Esmu sakontaktējusies ar vienu Bio zemkopi, kuram ir Linsēklas un ķirbju sēklas, tikai vēl viņš tās līdz mums nav atvedis… – mazliet pacietību un būs.

 Ja vēl kādu jautājumu neatbildēju, droši raksti un vaicā!
Sandra
>>>>>|||||<<<<<

Blakus riekstošanai seno šķirņu saglabāšanas aicinājums — Ikšķiles Brīvajā skolā veidojam Latvijas seno cukurzirņu kolekciju, veidojam Latvijas sēklu audzētāju un glabātāju datu bāzi, iedvesmojam un iesaistām sēklu audzēšanā.
AICINĀM ARĪ TEVI!
Tikai kopīgi – cits ar citu daloties – varēsim šo senču mantojumu saglabāt arī saviem bērniem. Ja senā šķirne augs vairākos dārzos, tad augkopis, kuram nebūs veicies ar sēklu  ievākšanu, varēs to saņemt no veiksmīgāka kolēģa. Savukārt, audzējot šķirni tikai vienā dārzā, ir lielāks risks, ka tā aizies bojā.
DALOTIES MĒS VAIROJAM KOPĪGO BAGĀTĪBU!

Ja Tev ir Latvijā vismaz 30 gadus audzēti cukurzirņi, vai zini kādu, kam tie ir, lūdzu, ievāc sēklas un dod ziņu Sēklu bibliotēkai! http://riekstotaji.lv/seklu-lolosana/

>>>>>|||||<<<<<

Atbildēt