Riekstojam no krājumiem   Recently updated !


Riekstojam no  krājumiem 

Sūtījumu izņemšana Riekstotavas noliktavā  ceturtdienās plkst.15.00-19.00  Tīnūžu šoseja 7, Ikšķilē (blakus kafejnīcai Dainas).

Nodrošināta bezkontakta sūtījuma saņemšana, lai visiem droši. 
Omnivas piegādes atkarībā no Omnivas darbu apjoma.

Februāra lielais pasūtījums plānots līdz Valentīndienas svētdienai — 14. februārim.
Piegādes februāra lielajam pasūtījumam Rīgas veikalos plānotas ap 18./19. februāri.

Janvāra vēstule Riekstotājiem.
Veseli, mīļie Riekstotāji!
Līdz ar veiksmīga, radoša, viegla un mīlestības pielpildīta Jaunā gada vēlējumiem izziņoju divus pasākumus:
Riekstošana līdz svētdienai 17. janvārim
Augu sēklu lolotāju mācības zoom vidē otrdienas vakaros 18., 26. janvārī un 2 februārī 18.30-20.30. Plašāka informācija un pieteikšanās mantoto kultūraugu mājaslapā.

->>>|||<<<-

Kā ierasts, Riekstotāju vēstulēs dalos ar piedzīvoto vai jaunatklāto – arī divas ziņas.* Domas mēdz materializēties!Secinājums — domājam, ko domājam, pieskatām savas emocijas un izvērtējam, kam veltīt uzmanību, kam apzināti uzmanību neveltīt! 
Droši vien ir dzirdēts stāsts par balto vilku un melno vilku.
Kad esam savā gaišajā noskaņojumā, ar labām domām enerģijas un radošuma pilni, tad mēs barojam balto vilku. Kad nokļūstam savā ēnas pusē, kad ir vēlme pukoties, šķendēties, sagumt un saslimt – tad barojam melno vilku, pat nokļūstam viņa varā, reizēm paši vairs saviem spēkiem netiekam laukā. Darbojas rezonanses likums un dzīves notikumi mums piespēlē situācijas, kuras nav ne gribētas, ne patīkamas :(.
Pazīstami, vai ne?
Skaidrs, ka pasaulē pastāv — gan tumšais, gan gaišais, abi ir pat vajadzīgi, jo savādāk nenotiek attīstība.

Izvēle ir mūsu pašu ziņā, kuru vilku mēs barojam – balto vai melno. Jo katru mirki izvēlamies, pie kādām domām pakavēties, ar kuriem ļaudīm vēlamies mijiedarboties, vai kurus sociālos kanālus klausīties utt.
Tādēļ ir būtiski saprast, kas palīdz mums iekšējo līdzsvaru uzturēt, kas dod enerģiju.

* Gribu palielīties, ka blakus tantra jogai, kuras praktizēšana tiešām palīdz sevi mainīt, palīdz pārskaņoties uz baltā vilka barošanu, šogad esmu atklājusi ziemas peldēšanu. Agrāk domāju, ka tas nav priekš manis, jo pēc dabas esmu salīga, tā, ka pat vasaras karstumā vairākas reizes aizvedu bērnus peldēties, bet pati nekādi ūdenī nevarēju ielīst.
Domāju, ka  rūpīgi tam vajag gatavoties, ka vajag sākt no rudens. 
Blēņas! 🙂 
— var tajā aukstajā ūdenī iekāpt un ir labi, ļoti labi! 🙂

Man, protams, palīdzēja pieredzējušas peldētājas ar garaspēku atslābināties, noskaņoties un “ielecināja” . Gandarījums milzīgs. 
Aukstās peldes palīdzot arī pret īdzīgu noskaņojumu – turpinot aizsākto tēmu kā iemācīties barot balto vilku.
Garāk nerakstīšu — iesaku pamēģināt! 🙂
Saite Riekstotāju pasūtījumam šeit!

Šī gada jaunpienācēji Riekstotavā- Saulainais muslis un Latviskais muslis! Kaņepīšu pilngraudu bio auzu pārslas, Riekstotavas labumi, saldināts ar dateļu miltiem. Tieši tāds ir Riekstotavas šī gada jaunums – muslis ar divām garšām katrai gaumei. Saulainais muslis – viss gardais un labais no eksotiskām zemēm, lai arī ziemā jūties saulītes samīļots. Latviskais muslis – garšas, kas piedien mūsu zemei, kas sniegs spēku, veselību un enerģiju. 

Baudāms kopā ar augļu smūtijiem, pienu, jogurtu vai kā papildinājums brokastu putrām, arī desertiem. Veselīgs kārums, ko ņemt līdzi dienas gaitās, un baudīt, kad nepieciešama enerģija!
Riekstošanas jaunumi
* Saulainais muslis, 250gSastāvā: Kaņepīšu pilngraudu auzu pārslas, kokosriekstu eļļa, dateļu milti, Ceilonas kanēlis, aprikozes, plūmes, zīdkoka ogas, godži ogas, Indijas rieksti.
* Latviskais muslis, 250gSastāvā:  Kaņepīšu pilngraudu auzu pārslas, kokosriekstu eļļa, dateļu milti, Ceilonas kanēlis, linsēklas dzērvenes ābolu sulā, lazdu rieksti, cidoniju sukādes, ķirši, Salenieku ķirbju sēklas. 
Dateļu sīrupsKukurūzas kraudi popkornamPilngraudu rīsu teffa spirāles* Pilngraudu rīsu un kastaņu makaroni
* Pilngraudu rīsu milti
* Sojas milti
Janvārī parasti mainās cenas, zemāka:Indijas rieksti 20.00 -> 19.00
Mandeles 21.00 -> 19.00
Pekanrieksti 36.00 -> 32.00
Pistācijas 62.00 -> 55.00;
Cēlušās:
Rozīnes 7.00 -> 8.00
Kafijas pupiņas šokolādē 19.00 -> 20.00
Kakao masas liķieris 15.00 -> 18.00

Īsa pamācība diedzēšanā —  der gan ēdamām, gan sēšanai paredzētām sēklām.
Ēšanai viegli izdiedzēt:
lobītas saulespuķu sēkliņasturku zirņibeluga lēcas — ļoti labi un daudz sabriest, izskatās skaistiarī kviešu, rudzu graudi, mieži, auzas, griķi – tos gan vismaz 2x, labāk pat 3x dienā jānoskalo, visas Latvijas pupiņas, zirņi.Noskalo aukstā ūdenī. Tos graudus, kuri peld pa virsu, nosmeļ – tie ir tukšie, neder diedzēšanai.Izvēlas piemērota izmēra burku — tik lielu, lai diedzējamais būtu mazāk par 1/3.iemērc uz nakti lielā ūdens daudzumā, īpaši pākšaugus, kuri labi briest. Pārliek pāri sietiņdrēbi un nostiprina ar gumiju.No rīta caur sietiņdrēbi noskalo, iespējams, ka tā jāpietur, lai viss labums neaizskalotos laukā.Apgāž šķībi un ļauj augt.Katru vakaru un rītu diedzējumus noskalo ar aukstu ūdeni, lai neieviešas pelējums. Uzmana, lai nepāraug.Kad ir sadīdzis pietiekoši, pāris dienas var uzglabāt ledusskapī.Pupas ir jāvāra, graudus, saulespuķes, zirņus un sēkliņas var lietot svaigus.

Atbildēt