Kā tas notiek?


Jau ilgāku laiku (precīzāk — jau no 2009. gada) saviem draugiem piedāvājam dažādus riekstus, žāvētus augļus un citus gardumus. Vairums no tiem ir bioloģiski audzēti. Šos produktus savulaik varēja nopirkt Ekovirtuvē, bet arī tagad, pēc Ekovirtuves beigām, turpinām riekstu piegādi individuāliem pasūtītājiem.
Kā tas strādā? Kā pievienoties riekstu pirkšanas “pulciņam”?

  1. Piereģistrē savu adresi šeit: (Adreses forma)
  2. Reizi mēnesī, (parasti mēneša sākumā) sagatavojam jaunu piedāvājumu un izsūtam to visiem reģistrētajiem interesentiem uz e-pastu. Publicējam arī sociālajos tīklos.
  3. Dažu dienu laikā cilvēki pasūta sev vēlamos produktus – aizpildot formu (arī šis tiks nosūtīts e-pastā). Pasūtījuma apjoms, cena tiek sarēķinātas un nosūtītas automātiski.
  4. Cilvēks apmaksā savu pasūtījumu ar pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu. (Jā, tā ir priekšapmaksa.)
  5. Mēs apkopojam pasūtījumus un sagādājam produktus lielos iepakojumos no vairumtirgotājiem un/vai ražotājiem. Kad lielie maisi ir saņemti, mēs tos atveram un sakomplektējam katra cilvēka pasūtījumu.
  6. Kad visi pasūtījumi ir sakomplektēti, dodam ziņu pasūtītājiem, ka var nākt pakaļ savai paciņai norādītajā piegādes vietā. Parasti tā ir viena nedēļa (vai mazliet vairāk) no pasūtījuma brīža.
  7. Priecājamies un baudām garšīgos riekstus!

Produktu klāstā ir dažādi rieksti, žāvēti augļi, milti, miltu izstrādājumi, eļļa, sveces, kosmētikas produkti. Bet, tā kā sākām ar riekstiem, tad joprojām šo saucam par “riekstu” pulciņu.

Ja vēlies pievienoties šim “riekstu” pulciņam – ieraksti šeit savu informāciju: Adreses forma